Těm, kteří říkají „nemožné, neuskutečnitelné, nerealistické“, my odpovídáme:

Výzvu přijímáme

Vyvíjíme novou, inovativní kategorii léčiv s označením RNAi terapie. Věříme, že tyto léky mají potenciál výrazně změnit životy lidí žijících se vzácnými onemocněními.

Těm, kteří říkají „nemožné, neuskutečnitelné, nerealistické“, my odpovídáme:

Výzvu přijímáme

Vyvíjíme novou, inovativní kategorii léčiv s označením RNAi terapie. Věříme, že tyto léky mají potenciál výrazně změnit životy lidí žijících se vzácnými onemocněními.

RNAi: REVOLUCE V BIOLOGII NA ZÁKLADĚ VÝZKUMU OCENĚNÉHO NOBELOVOU CENOU

Objev RNA interference (RNAi) je průlomový v chápání způsobu regulace genů v buňkách. Představuje také zcela nový přístup k výzkumu a vývoji léků. O významu tohoto objevu svědčí fakt, že za něj v roce 2006 získali Craig Mello a Andrew Fire Nobelovu cenu za fyziologii nebo lékařství.

Zjistit více ›

NAŠE ZAMĚŘENÍ

Terapie, které na bázi RNAi vyvíjíme, jsou určené pro nemoci, kde je medicína nejvíce potřebuje. Spadají do 4 strategických terapeutických oblastí: genetické lékařství, kardio-metabolická onemocnění, infekční onemocnění a onemocnění centrálního nervového systému (CNS) a očí.

 

Naše portfolio schválené pro pacienty v Evropské unii léčí dědičnou amyloidózu ATTR (hATTR) s polyneuropatií a akutní jaterní porfyrií (AHP). Molekuly v pozdním stádiu vývoje (fáze 2-3) jsou určeny pro hemofilii a vzácné poruchy srážlivosti krve, hypercholesterolemii a onemocnění způsobená poruchami funkce komplementu. V rané fázi vývoje máme mnoho dalších programů.

PŘIDEJTE SE DO TÝMU

Vytváříme obchodní organizaci, jejímž úkolem je nezávisle dodávat léky pacientům. Hledáme jednotlivce s různými dovednostmi, zkušenostmi a praxí, kteří by nám pomohli vybudovat tým na světové úrovni. Sídlo společnosti se nachází v Cambridge v USA ve státě Massachusetts. Máme pobočky v Severní Americe, Evropě, Asii a Latinské Americe. Spolupracovníky hledáme pro všechny tyto regiony.

Zobrazit aktuální volná pracovní místa (v angličtině) ›

KONTAKTUJTE NÁS

Pro získání medicínských informací, otázky ohledně klinických hodnocení nebo hlášení nežádoucích událostí či
stížností na produkty:

E-mail –medinfo@alnylam.com

Telefon: +420 234 092 195
Bezplatná linka: 800 050 450 (i pro skrytá čísla)

Informace pro investory, informace o vývoji obchodní činnosti, informace pro média a informace o klinických hodnoceních najdete na našich globálních stránkách.

Alnylam Czech s.r.o.

infoczech@alnylam.com

Veřejně přístupná odborná informační služba (VPOIS)

V souladu s ustanovením § 33 odst. 3 písm. g) bod 1. zákona č. 378/2007 Sb., o léčivech, zřizuje společnost Alnylam tuto Veřejně přístupnou odbornou informační službu (VPOIS).

 

Aktuální informace o jednotlivých léčivých přípravcích a o jejich dostupnosti v České republice naleznete na webových stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv zde. Odborníkům ve zdravotnictví jsou určeny informace ze souhrnu informací o přípravku (SPC) a laické veřejnosti informace z příbalové informace (PIL).

 

V případě dotazů na konkrétní léčivý přípravek z portfolia společnosti Alnylam se na nás prosím obraťte prostřednictvím kontaktů uvedených v sekci Kontaktujte nás.

ZJISTĚTE VÍCE O SPOLEČNOSTI ALNYLAM

Podrobné informace o našem vědeckém výzkumu, našich lécích ve vývoji, zdroje informací pro odborníky ve zdravotnictví i pro pacienty a nejnovější zprávy o společnosti Alnylam.

Tyto webové stránky jsou určeny jen pro obyvatele České republiky.

cs